Тимчук розповів, як російські куратори "ЛНР" збираються знизити витрати на бойовиків

У "республіці" готуються до реформ в енергетиці.

Російське керівництво намагається знизити прямі фінансові витрати на утримання "ЛНР", підвищивши ефективність "енергетичного сектору республіки".

Про це пише координатор групи "Інформаційний опір" і нардеп Дмитро Тимчук в Facebook.

Так, діяльність нафтопереробних компаній "ЛНР" визнана неефективною, причиною чого є російські "посередники" у контрабанді нафтопродуктів на Донбас. Російські "куратори" через це планують реалізувати низку "реформ" в енергетичній сфері "республіки", зазначив він.

Тимчук уточнив, що передбачається змінити порядок продажу російської нафти і бензину в "ЛНР", викинувши зі схеми приватних "посередників" з РФ, і перейшовши на прямі поставки підприємству "Луганскнефтепродукт".

"Наразі контрабанда нафтопродуктів з РФ здійснюється через російські приватні фірми-посередники, які беруть свій "відсоток" від суми постачання. За підрахунками російських "кураторів", після їхнього усунення зі схеми "уряд ЛНР" при реалізації нафтопродуктів зможе забезпечити додаткові надходження до бюджету в розмірі 20-30 млн руб. щомісяця за рахунок коштів, які раніше йшли "посередникам", - додав нардеп.

Раніше сайт InformNapalm опублікував в Мережі частину документів, які українські хакери отримали під час зламу пошти помічника президента РФ Дмитра Суркова. В масиві даних міститься докладна інформація про бізнес і медіа-інтереси Російської Федерації в Україні і, зокрема, на окупованих територіях, а також про ризики економічної блокади "ДНР" і "ЛНР".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: