Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимчук заявив про загрозу екологічної катастрофи в Новгородському і Нелепівці

Нардеп готує відповідні депутатські запити.

На Донбасі група "Информационного сопротивления" виявила серйозну проблему екологічного характеру в районі н. п. Новгородське, що поблизу лінії фронту.

"У селищі розташований Дзержинський фенольний завод, де розташований шламонакопичувач з 400 тис куб м відходів фенольного і нафталінового виробництва. Дамба шламонакопичувача частково пошкоджена в результаті обстрілу з боку терористів. Також в результаті обстрілу пошкоджено трубопровід, через який ведеться відкачування води, а рівень рідини в накопичувачі досяг критичної позначки. Дамбу може прорвати в будь-яку хвилину", - пише в Facebook керівник ИС, нардеп Дмитро Тимчук.

За його словами, результатом прориву було б сходження отруйного селевого потоку, утворення токсичної хмари, зараження річки Кривий Торець і загибель людей.

"Під загрозою екологічної катастрофи в першу чергу – н. п. Новгородське і Нелепівка. Всього – 13 тисяч осіб. Через те, що в районі дамби знаходиться безліч вибухонебезпечних предметів, роботи з укріплення дамби та ремонту трубопроводу ускладнені. За нашими даними, місцеві органи влади – керівництво Новгородської селищної ради (селищний голова М.М.Ленко) – б'є тривогу як мінімум з січня 2016 р., звертаючись у різні інстанції", - додає він.

Також Тимчук зазначив, що він готує відповідні депутатські запити.

Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко заявив про загрозу екологічної катастрофи на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції