Тимчук заявив про загрозу екологічної катастрофи в Новгородському і Нелепівці

Нардеп готує відповідні депутатські запити.

На Донбасі група "Информационного сопротивления" виявила серйозну проблему екологічного характеру в районі н. п. Новгородське, що поблизу лінії фронту.

"У селищі розташований Дзержинський фенольний завод, де розташований шламонакопичувач з 400 тис куб м відходів фенольного і нафталінового виробництва. Дамба шламонакопичувача частково пошкоджена в результаті обстрілу з боку терористів. Також в результаті обстрілу пошкоджено трубопровід, через який ведеться відкачування води, а рівень рідини в накопичувачі досяг критичної позначки. Дамбу може прорвати в будь-яку хвилину", - пише в Facebook керівник ИС, нардеп Дмитро Тимчук.

За його словами, результатом прориву було б сходження отруйного селевого потоку, утворення токсичної хмари, зараження річки Кривий Торець і загибель людей.

"Під загрозою екологічної катастрофи в першу чергу – н. п. Новгородське і Нелепівка. Всього – 13 тисяч осіб. Через те, що в районі дамби знаходиться безліч вибухонебезпечних предметів, роботи з укріплення дамби та ремонту трубопроводу ускладнені. За нашими даними, місцеві органи влади – керівництво Новгородської селищної ради (селищний голова М.М.Ленко) – б'є тривогу як мінімум з січня 2016 р., звертаючись у різні інстанції", - додає він.

Також Тимчук зазначив, що він готує відповідні депутатські запити.

Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко заявив про загрозу екологічної катастрофи на Донбасі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: