Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тисячі вибухів та "Гради". В ОБСЄ повідомили про ситуацію біля Свтілодарська і Дебальцевого

Спіробітники моніторингу нарахували 12 пострілів з системи залпового вогню протягом ночі. 

Представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ констатували загострення ситуації на Донбасі та нарахували близько 2,9 тисячі вибухів протягом 18 грудня. Більшість випадків порушення режиму припинення вогню зафіксовані поблизу Світлодарська та Дебальцевого.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ.

"В ніч з 16 на 17 грудня у контрольованому урядом (України – ред.) Світлодарську (57км на північний схід від Донецька), спостерігачі почули 50 вибухів від вхідних артилерійських пострілів (122мм), 15 вибухів від вихідних пострілів міномета (82мм), і 15 вибухів від вихідних пострілів гармати (73мм)", - вказано у тексті повідомлення.

Також у тексті вказується, що 17 грудня, у тому ж місці, спостерігачі нарахували 21 вибух невизначеного походження. Ситуація загострилася 18 грудня – кількість вибухів зросла у рази.

"Протягом шести годин 18 грудня, спостерігачі чули 700 вхідних вибухів та 680 вихідних вибухів від артилерійських снарядів (122мм)… 20 вихідних вибухів із танкових гармат", - йдеться у звіті.

У ніч із 17 на 18 грудня поблизу Дебальцевого спіробітники ОБСЄ нарахували 12 вихідних обстрілів з реактивних систем залпового вогню  БМ-21 "Град". 

"18 грудня спостерігачі чули 43 вибухи від пострілів із РСЗВ, а також 1900 невизначених вибухів", - йдеться у звіті ОБСЄ. 

Нагадаємо, вчора, 18 грудня, бойовики розв'язали запеклий бій із військовими сил антитерористичної операції в районі Світлодарської дуги, що у Донецької області. Бойове зіткнення триває вже більше доби. Українські військові прийняли бій, відкинули сили супротивника та здійснили контратаку у фланг ворога. 

За офіційними даними, загинули принаймні п'ятеро українських військових, ще шестеро отримали поранення, десятеро були контужені чи травмовані.

За даними розвідки, втрати противника склали щонайменше 25 осіб убитими та до 30 поранених.

Більше про ситуацію поблизу Світлодарська дивіться за посиланням → 

Залиште свій коментар

Вибір редакції