Тиждень тому в "ЛНР" заявляли, що "змусили Київ" відремонтувати міст у Станиці Луганській. Тепер там називають це "актом агресії"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там запевняють, що Україна прагне "зірвати розведення та розікрасти гроші".

Ватажок бойовиків "ЛНР" Леонід Пасічник заявив, що сприйматиме ремонт українським урядом мосту на КПВВ Станиця Луганська як "акт агресії".

Про це він написав у своєму Twitter.

"Будь-які односторонні дії України на території "ЛНР", частиною якої, нагадую, є і Станичний міст, будуть сприйматися як черговий акт агресії. Ви хочете зірвати розведення, вкрасти грошей на будівництві і не так сильно втратити рейтинг. Це зрозуміло. Але наше завдання – насамперед, дбати про людей. Тому, в разі необхідності, і міст ми відновимо самі. І на нашій стороні, і на вашій. Тому що по обидва боки мосту - наші люди, і, поки ви граєте в президента, вони страждають", - заявив Пасічник.

Водночас, всього тиждень тому в "ЛНР" активно заявляли, що розведення сил та ремонт мосту стали для них "справжньою перемогою" і вони "змусили Київ" його відновити.

"Чергова перемога "ЛНР"! Міст в районі Станиці Луганській скоро буде відремонтовано. Нам вдалося змусити Україну погодитися відновити те, що вона зруйнувала", - тиждень тому писав Пасічник.

Нагадаємо, 26 червня ЗСУ та бойовики "ЛНР" розпочали розведення сил і засобів біля КПВВ Станиця Луганська. Про це розведення сторони домовились ще 2016 року. Спостерігачі ОБСЄ зафіксували, що обидві сторони конфлікту відвели свої передові позиції на певну відстань у бік свого тилу та розпочали демонтаж власних позицій. За словами української влади, метою розведення сил стане ремонт мосту через річку Сіверський Донець для покращення умов проходження КПВВ.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що через вісім днів розпочнеться будівництво мосту в Станиці Луганській. Воно триватиме близько місяця.

ВідеоОБСЄ підтвердила розведення сил в районі Станиці Луганської

За повідомленням спеціальної моніторингової місії, демонтаж позицій здійснює як українська сторона, так і бойовики. Спостерігачі назвали ситуацію стабільною та спокійною. Однак окупанти не припиняють вогню на Донбасі.  

ОБСЄ підтвердила розведення сил в районі Станиці Луганської

Залиште свій коментар

Вибір редакції