Торецькі інформатори терористів "ДНР" отримали вироки суду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Затриманих на Донеччині поплічників бойовиків засудили до ув’язнення.

Троє членів інформаторської мережі терористичної організації "ДНР" дістали судові вироки за свою діяльність. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканці Торецька збирали дані про позиції, дислокацію, чисельність, маршрути пересування сил і засобів Збройних сил України та інших військових формувань, що брали участь у проведенні антитерористичної операції. Ці відомості телефоном передавалися кураторам, котрі доповідали їх представнику терористів на окупованих територіях ОРДО.

ВідеоСлужба Безпеки затримала групу інформаторів бойовиків "Л/ДНР"

"У подальшому інформація використовувалась учасниками терористичної організації "ДНР" у веденні злочинної діяльності, зокрема здійсненні диверсійних атак, артилерійських обстрілів місць дислокації українських військовослужбовців і військової техніки", - уточнюють в СБУ.

Правоохоронці затримали спільників терористів у Торецьку в грудні 2016 року. "Під час санкціонованих слідчих дій у зловмисників вилучені мобільні пристрої, через які здійснювався зв’язок з кураторами. Під час досудового розслідування підозрювані визнали свою вину у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Рішенням Вінницького міського суду затриманим призначено покарання у вигляді трьох років і десяти місяців позбавлення волі. Вироки набули законної сили", - повідомили у спецслужбі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції