Тристороння контактна група влаштувала позапланові переговори через ситуацію на Донбасі

Дата публікації
Тристороння контактна група влаштувала позапланові переговори через ситуацію на Донбасі

УНІАН

Сторони закликали бойовиків не обстрілювати ремонтників Донецької фільтрувальної станції.

У суботу, 25 лютого, представники Тристоронньої контактної групи в режимі відеоконференції обговорили загострення ситуації на Донбасі попри оголошене перемир'я від 20 лютого, яке не дотримуються бойовики.

У відеопереговорах також взяли участь представники спеціальної місії ОБСЄ, Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) та представники бойовиків.

"Донецька фільтрувальна станція (звідти подають воду до Авдіївки) пошкоджена, тисячі людей залишилися без води. Це наслідки порушення режиму припинення вогню. Для забезпечення проведення ремонтних робіт Тристороння контактна група закликала ОРДО забезпечити режим тиші. Тристороння контактна група закликала ОРДО провести розслідування інцидентів, пов'язаних з обстрілом беззбройного патруля СММ ОБСЄ і захопленням безпілотника СММ ОБСЄ. Тристороння контактна група підтвердила зобов'язання, взяті на себе в ході засідання 15 лютого 2017 року в Мінську", - написала у Facebook Дарка Оліфер, прес-секретар екс-президента Леоніда Кучми, який є представником України в Тристоронній контактній групі.

Тим часом на Донбасі поранено двох українських військових, ще одного травмовано.

На фронті від ворожих обстрілів поранено 18 українських військових

На фронті від ворожих обстрілів поранено 18 українських військових

Наступна публікація