Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Троє звільнених українців розповіли, як потрапили у полон бойовиків

Один із бранців мав важке поранення голови. 

У середу, 16 березня, близько 9:00 цивільна машина повезла до Києва трьох звільнених з полону бойовиків українців.

Як повідомляє кореспондент ТСН Олександр Моторний, бійці перебувають у задовільному стані. Один звільнений мешканець Горлівки Вадим Петренко має хронічні захворювання, тому він потребує медичної допомоги. Його схопили, коли він був на виклику. Чоловіка звинуватили у шпигунстві. Над ним влаштували судилище, але жодної ухвали не прийняли.

Ще один бранець зі 128 гірсько-піхотної бригади Петро Ярошевич мав важке осколкове поранення голови. Йому надавали необхідну допомогу, однак не всі осколки були вилучені з тіла.

Третім звільненим є професійний розвідник Григорій Завізіон з 43 батальйону. Він потрапив у полон у самій Горлівці, де був на завданні. За його словами, він був затриманий не без допомоги "засланих козачків" на українській території.

Хлопці місяцями були у буцегарнях бойовиків. Звільнений Ярошевич рахував дні до звільнення. Загалом він провів у застінках 400 днів.

З іншого боку це не був повноцінний обмін. За словами представника військово-цивільного співробітництва Олександра Гвоздкова, була проведена кропітка робота і певною мірою це був "жест доброї волі" бойовиків.

Чи був відповідний обмін з української сторони, наразі нічого невідомо.

Нагадаємо, розвідник з військової частини, що розташована на Дніпропетровщині, Григорій Завізіон, солдат 128 гірсько-піхотної бригади Петро Єрошевич та мешканець міста Горлівка Вадим Петренко були звільнені із полону ввечері 15 березня. Вони були бранцями бойовиків понад рік. 

Відео Троє українських бранців, яких вдалося звільнити напередодні, вирушили до Києва

Залиште свій коментар

Вибір редакції