Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТСН побувала на батьківщині вдови "Мотороли" та дізналась, що там думають про смерть бойовика

Бабуся дружини бойовика живе на підконтрольній Україні території.

Селище Нижня Семенівка під Слов'янськом, вулиця Попова, 60 - саме тут покійний "Моторола" й познайомився зі своєю обраницею Оленою. Її бабуся залишається жити на звільненій українській території і переконує, що доля онучки та її горе-чоловіка їй нецікава, йдеться у сюжеті ТСН.12:00.

Уродженка Слов'янська Олена познайомилася з терористом, коли він оглядав будинки місцевих для розташування терористичних позицій. В одному з інтерв'ю розповідав, що сам запропонував себе за зятя, не повідомляючи, що вже жонатий.

Провал терористичної операції зятя примусив новоспечених родичів терориста тікати. У одноповерховому будиночку залишилася тільки бабуся – каже, доля родичів їй більше нецікава.

- А з Оленкою, онучкою зв'язуєтесь?

- Ні, ні з ким я не зв'язуюсь, я на них розсердилась.

- А чого розсердились?

- Та так…

Смерть онуччиного зятя жінку поважного віку теж не вразила: "Я його бачила тільки раз. Звідки я знаю, кого вбили, кого прибили, кого винесли чи поховали, звідки я знаю".

Відео Як мешканці Слов’янська сприйняли звістку про смерть терориста “Мотороли”

Сум смерть терориста викликала лише у сусідки Олі – дівчина досі спілкується з вдовою "Мотороли".

"Я тільки вчора дізналася, що загинув її чоловік, я вчора плакала, теж засмучуюсь. Вона хотіла повернутися з мамою, але як, я не знаю", - каже дівчина.

У разі згадування про бойовика всі інші сусіди розповідають не про нього, а про війну.

Про "подвиги" "Мотороли" тут нагадує хіба один побитий смердючий вагончик та на ньому три літери "ДНР", які місцеві вирішили так і не зафарбовувати.

Нагадаємо, одного з ватажків бойовиків "ДНР" Арсена Павлова, відомого як "Моторола", вбили ввечері 16 жовтня. За попередньою інформацією, його підірвали в ліфті будинку, в якому він проживав. В угрупованні "ДНР" у вбивстві Павлова звинуватили "українську диверсійно-розвідувальну групу".

"Моторола" був одним із найжорстокіших бойовиків "ДНР". Зокрема, він розстріляв полоненого українського військового Ігоря Брановицкого. Сам "Моторола" зізнався у вбивстві 15 полонених військовослужбовців Збройних сил України. В Україні він був оголошений в розшук.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції