Тука розповів, хто може поповнити лави бойовиків на Донбасі

Тука попросив не вважати його зрадником, а поміркувати над його припущенням

Екс-глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, а нині заступник міністра з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука припускає, що на сторону бойовиків "ДНР/ЛНР" можуть перейти працівники великих підприємств. Про це чиновник написав у своєму  Facebook.

Він підкреслив, що це може стати цілком реальним сценарієм, якщо Україна припинить виплати для цих підприємств. При цьому, він підкреслив, що мова йде виключно про ті підприємства, які перереєструвались на територіях, підконтрольних Україні.

"Можливо, для вас є таємницею, але в багатьох випадках атаки "орків" на великі підприємства з метою захоплення відбивали самі працівники цих підприємств, які отримують заробітну плату з України, сплачуючи всі податки в наш бюджет, в тому числі - військовий збір і в Пенсійний фонд. Питання: чи будуть ці тисячі працівників відстоювати ці підприємства, якщо Україна припинить виплати?" - написав він.

Відтак, в разі припинення фінансування із боку Києва, ці працівники, за припущеннями Туки, можуть перейти на бік бойовиків, щоб отримувати платню.

Поміж тим, Тука доволі гостро висловився щодо будівництва так званої стіни на українсько-російському кордоні на Донбасі.

"Три питання до прихильників "Великої Китайської стіни": Ввідні дані: Україна перерахувала на територію ОРДЛО (окупованих районів Луганської і Донецької областей - ред.) більше 30 млрд грн. Питання: хто виграє від того, коли на ці кошти будуть купуватись не українські товари, а товари агресора?" - написав він.

Такі висловлювання заступника міністра вже викликали бурю невдоволення у соціальних мережах.

Втім, Тука додав: "Дуже прошу, перш, ніж волати "Тука-зрадник", подумати і надати обмірковану відповідь".

Нагадаємо, попри військову агресію Росії, цьогоріч відновили спрощені правила перетину українсько-російського кордону жителям прилеглих сіл. Спрощений режим запровадили в поминальний тиждень, щоби люди могли провідати могили родичів у сусідній державі. Кількість людей, які перетинали кордон у ці святкові дні, зросла майже вдвічі. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: