Турчинов дав "зелене світло" створенню професійної капеланської служби в українській армії

За словами секретаря РНБО, капелани повинні перейти з волонтерського на професійний формат.

РНБО ініціювала розробку закону про капеланську службу в ЗСУ.

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов під час з'їзду військових капеланів, пише "112 Україна".

"Саме вони (капелани, - прим.ред.) повинні допомогти військовим подолати стрес і посттравматичний синдром", - наголосив він.

За словами Турчинова, зараз настав час, коли військова капеланська служба повинна переходити з волонтерського на професійний формат, "щоб прибрати будь-які бюрократичні обмеження, які стоять на шляху реалізації всіх можливостей капеланської служби".

"У той же час, ми повинні забезпечити високі соціальні стандарти для військових капеланів. Саме тому РНБО ініційовано розроблення закону про капеланську службу в ЗСУ та вищих військових формуваннях. І саме цей закон має стати основою для того, щоб ми перейшли на професійний, системний формат несення служби. Тому що перед капеланами сьогодні в армії стоять дуже серйозні завдання, це не тільки духовне, але й патріотичне виховання військових, це психологічна робота з особовим складом", - додав секретар РНБО.

Нагадаємо, в зоні АТО військовим капеланом служить колишній учасник гурту "Любе", який розраджує бійців і молитвою, і піснею.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: