Турчинов на Донеччині випробував унікальну технологію блокування сепаратистських телеканалів

Через кілька місяців системи блокування будуть встановлені уздовж усієї лінії розмежування на Донбасі.

У Покровську Донецької області випробували унікальну сучасну технологію, яка дозволить заблокувати телеканали сепаратистів на Донбасі. У тестуванні інформаційної системи взяв участь секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, який відвідав Донеччину з робочим візитом.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Методику придушення телевізійного мовлення з непідконтрольних українській владі територій Донецької та Луганської областей розробила одна з провідних українських компаній. Вона дозволяє ефективно створювати перешкоди в трансляції до 10 каналів одночасно. На частотах, що блокуються, ця методика забезпечує безперешкодну роботу українських каналів.

 

За словами Турчинова, через кілька місяців системи блокування проросійських каналів будуть встановлені уздовж усієї лінії розмежування на Донбасі, передає 06239.com.ua.

Раніше повідомлялося, що п'ять українських телеканалів розпочнуть ефірне мовлення в окупованому Криму. Мовлення забезпечуватиметься з Чонгарської телевежі на північ Криму. Воно буде цифровим, у стандарті DVB-T2. В ефірі півострова з'являться UA:Крим, Чорноморська телерадіокомпанія, ICTV, 5 канал і Прямий (Тоніс). Їх аудиторію оцінюють у понад 200 тис. кримчан. Початок трансляцій запланований на День Незалежності – 24 серпня. 

СЕКРЕТАР РАДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДР ТУРЧИНОВ В РАМКАХ РОБОЧОГО ВІЗИТУ ПРОДЕМОНСТРУВАВ "ЗБРОЮ ...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 3 серпня 2017 р.

Залиште свій коментар