Турчинов розповів, що може забезпечити припинення вогню на Донбасі

За його словами, на Донбасі має з'явитися поліцейська місія ЄС чи ОБСЄ

Сьогодні, 4 березня, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що реально забезпечити припинення вогню і провокацій на Донбасі дозволить розміщення в регіоні миротворчої або поліцейської місії.

"Ми готові до будь-якої форми – і до того, щоб місія ОБСЄ мала стаціонарні пости на лінії розмежування, а її представники мали зброю, або нехай це буде поліцейська місія ЄС. Але це буде одним з тих чинників, який може реально забезпечити припинення вогню, припинення провокацій з боку окупаційних військ", - сказав Турчинов.

Він зазначив, що як тільки на нейтральній території уздовж лінії розмежування з'являться представники третьої сторони, одразу буде зрозуміло, хто стріляє. Турчинов також переконаний, що тоді припинення вогню може стати реальністю.

"Адже ви ж прекрасно розумієте, що коли настає вечір, спостерігачі ОБСЄ повертаються в місця свого розташування, і починаються активні обстріли. Це відбувається щодня, всі знають час відвідування і маршрути спостерігачів ОБСЄ, на цей час припиняється вогонь, а потім обстріл відновлюються", - каже секретар РНБО та додає, що тільки коли у всіх гарячих точках будуть створені постійні пости, де будуть представники третіх країн, наприклад, членів ЄС, цих провокацій можна уникнути.

Нагадаємо, за інформацією української розвідки на Донбасі бойовики готуються до захоплення нових територій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: