Турчинов знайшов на сайті Путіна докази російської військової агресії проти України

Путін підписав укази про присвоєння генеральських звань військовим за злочини, вчинені на Донеччині.

Секретар РНБО України Олександр Турчинов нагадав, що в Україні не внутрішній конфлікт, а неоголошена Росією війна. Він вказує, що свідоцтва російської військової агресії є навіть на офіційному сайті президента РФ.

"В Україні немає внутрішнього конфлікту, а є неоголошена груба війна, яку проти нашої незалежної демократичної країни веде Російська Федерація. Заявивши про непричетність РФ до військового протистояння в Україні, Володимир Путін ще раз продемонстрував, що політика Кремля базується на цинічній брехні і підступності", - відреагував він на заяву Путіна щодо "внутрішнього характеру конфлікту в Україні".

За його словами, чергові неспростовні докази російської військової агресії проти України "можна знайти навіть на офіційному сайті адміністрації президента Росії".

"Так, у червні цього року Путін підписав укази про присвоєння генеральських звань кадровим російським військовикам за злочини, вчинені на сході нашої країни", - зазначив Турчинов.

Повідомляється, що звання генерал-лейтенанта було присвоєно генерал-майору С. Асапову, який з квітня по травень 2015 -2016 рр. командував 1-м армійським корпусом, розташованим на окупованій частині Донецької області. Звання генерал-лейтенанта присвоєно генерал-майору С. Юдіну, який з січня по квітень 2015 р. командував 2-м армійським корпусом, розташованим на окупованій частині Луганської області. Звання генерал-майора присвоєно полковнику А. Рузинському, який з квітня по травень 2015 2016 рр. командував 2-ю окремою мотострілковою бригадою (Луганськ) 2-го армійського корпусу.

"Ці два армійські корпуси, що ведуть проти нас війну на сході України, є невід'ємною складовою ЗСР і підпорядковані безпосередньо Центрові територіальних військ Південного військового округу РФ", - підкреслив Турчинов.

Нагадаємо, що за словами Олександра Турчинова, Путін публічно шантажує Україну продовженням військових провокацій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: