Туреччина без росіян: туроператори розповіли, туристи з яких країн цьогоріч відпочиватимуть на курорті

Туреччина без росіян: туроператори розповіли, туристи з яких країн цьогоріч відпочиватимуть на курорті

Фото: pixabay.com/Mayya666

Туреччина готується до літнього сезону і вже очікує туристів.

Попри війну, в Туреччині очікують, що цьогоріч на відпочинок до країни приїде до 100 тисяч осіб з України – переважно, жінки і діти.

 Про це пише DW.

Натомість передбачається, що на турецьких курортах значно поменшає росіян. Їх цього сезону може прилетіти до 1,7 мільйона - третина від торішнього числа.

За словами турецьких готельєрів, на липень і серпень в їхніх готелях зараз практично немає бронювань росіян. Окрім проблеми із перельотами, тепер у росіян виникли проблеми і з кредитними картками, які більше не працюють за кордоном.

"Раніше росіяни прилітали до Анталії чартерними рейсами, але це більше неможливо, ми намагаємося знайти рішення. Раніше ми приймали від 5000 до 9000 гостей у день - у травні цього року ми очікуємо близько 500", - розповів очільник асоціації гідів Анталії Мурат Ялчин Ялчинкая.

Водночас у Туреччині сподіваються, що відвідувачі з Німеччини компенсують відсутність російських і українських туристів. Цього літа німців на курортах буде на 40% більше, ніж торік. На 50% може зрости число туристів з Великої Британії, на 60% - з Польщі. Також все більше гостей прибувають з Ірану.

Нагадаємо, готелі Туреччини цьогоріч можуть скасувати бронювання всіх туристів із Росії. Пояснюється це тим, що туристичні компанії, які відправляють європейських туристів до Туреччини, поставили ультиматум, щоб у готелях, де проживатимуть їхні клієнти, не було росіян.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація