Тут "бандерівців" немає: мешканець окупованого Херсона спантеличив пропагандистів РФ (відео)

Дата публікації
Перегляди
40к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тут "бандерівців" немає: мешканець окупованого Херсона спантеличив пропагандистів РФ (відео)

Фото: instagram.com/p/CcuNtC-oipR / Фото: Фото з відкритих джерел

Мешканець окупованого Херсона мужньо відповів російським пропагандистам і заявив, що РФ безпідставно захопила українські території.

Російські окупанти привезли до тимчасово окупованого Херсона своїх пропагандистів. "Журналісти" намагалися взяти інтерв'ю у місцевого жителя, але відповідь пенсіонера їх спантеличила. Пропагандисти не очікували, що дідусь почне критикувати РФ .

Відео з'явилося у пабліку "Міст Херсон" в Тwitter.

"Росіяни привезли до Херсона своїх пропагандистів і "міжнародних журналістів". Дід їм каже, що хоче жити в Україні", — йдеться у повідомленні.

На відео можна почути, як пенсіонер мужньо відповідає пропагадистці, що ніяких "бандерівців" у Херсоні немає, а він сам, росіянин за національністю, хоче жити в Україні.

"Ви захопили цю територію — на якій підставі? Які тут бандерівці? Тут бандерівців немає. Я росіянин, народився в Якутії", — зазначив він.

Натомість пропагандистка зазначила: "Ми хотим показать, чего вы хотите". Дідусь відповів лаконічно: "Я хочу жити в Україні".

Раніше повідомлялося, що на тимчасово окупованій Херсонщині військові РФ масово та жорстоко ґвалтують дітей на очах у батьків.

Читайте також:

Побачити тимчасово окупований Херсон зсередини: як змінилося місто

Побачити тимчасово окупований Херсон зсередини: як змінилося місто

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація