Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Авдїівці поховали загиблих від обстрілу мирних мешканців

У Авдїівці поховали загиблих від обстрілу мирних мешканців

Ховали жертв теракту у закритих трунах.

Із чотирма загиблими жителями Авдіївки попрощалися сьогодні в місті. Їх ховали в закритих трунах. Із дітей загиблих на жалобних заходах присутній лише син Олега Борисенка та Ольги Курочкіної. Старший син Олени Асланової - 26-річний Артем - досі перебуває в комі в обласній лікарні Дніпра, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

"Це шок для мене і для всіх, і для всієї Авдіївки", - каже подруга загиблої.

Квітами прикрашають лавку перед домом з фотокарткою тоді ще щасливої пари. Олег та Ольга не полишали своє житло навіть у 2014-му, коли обстріли були найпотужнішими. В їхній будинок теж влучали снаряди, але в квартирі лише шибки винесло – вони й досі без скла.

"Все говорила Оля – виучимо (сина), а потім новий балкон зробимо, грошей –то знаете, яке навчання зараз дороге", - ділиться жінка.

Їхній єдиний син Михайло вчиться у Донецькому політехнічному, на окупованій території – хлопцю 19 років, до університету вступив на початку війни. В соцмережі поруч із фотокарткою батьків дав обіцянку – покійні батьки будуть ним пишатися.

"Я буду жити. я вас любив і буду любити. Нехай я тепер і один, але я буду тим, ким би ви пишалися. Я вдячний за все, що ви для мене зробили. Ви жили тільки заради мене", - написав хлопець. З рідних у нього залишилася лише бабуся.

Мишко – єдиний, з дітей 4 загиблих у Авдіївці, хто зміг попрощатися з батьками. В будинку по Сапронова 53, куди ввечері в суботу прилетів артилерійський снаряд, сьогодні замкнено і ніщо не нагадує про трагедію.

Відео В Авдіївці попрощалися з чотирма жителями, загиблими під час обстрілу 13 травня

Син загиблої Олени Асланової Артем Чураков досі у стабільно тяжкому стані у лікарні Мечникова – йому вливають кров, але прогнозів не дають. Його молодша сестра – 7-річна Женя - разом з нареченою Артема. На похорон дівчинку із хворим серцем не пустили.

4-річна Саша, донька загиблої Марії Дикої, сьогодні у дитсадочку. Поліція Донеччини виклала відео – дівчинка грається і розповідає, що мама "на небесах".

Дівчинка живе разом з бабусею, щоправда квартира теж пошкоджена – снаряд впав поруч під час лютневих обстрілів, вікна та балкон забиті абичим. Донецька влада пообіцяла, що ремонт зроблять.

Нагадаємо, 13 травня, бойовики обстріляли житлові квартали приватного сектору в Авдіївці. У районі вулиці Сопронова снаряд потрапив у подвір'я житлового будинку. Загинули три жінки і один чоловік. Ще одного чоловіка у важкому стані госпіталізовано. у штабі АТО приблизний час атаки вказали як 19:15.

У зв'язку з трагедією в Авдіївці президент Петро Порошенко скасував свій приїзд на фінал "Євробачення" в Києві.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції