У Бахмуті всю ніч оперували поранених у потужних обстрілах військових

Дата публікації
У Бахмуті всю ніч оперували поранених у потужних обстрілах військових

УНІАН

Бойовики продовжили обстрілювати зранку.

За попередню добу відомо про двох загиблих в зоні АТО. Однин з них - морський піхотинець Олександр Веремеєнко - загинув поблизу селища Водяне, це неподалік від Маріуполя, йдеться у ТСН.12:00.

Матросу було 19 років, він був сиротою, поховають його на Луганщині. Хлопець родом саме звідси. Куля залетіла в окоп, його побратими кажуть, що, імовірно, це був рікошет.

Другий загиблий – це доброволець на псевдо "Старий". Він майже рік безвиїзно воював поблизу Авдіївки. Це також було кульове поранення. Прощатися з добровольцем будуть завтра, 8 березня, о 8-й ранку в Дніпрі в лікарні Мечникова та о 10 ранку у Павлограді. Друзі кличуть всіх небайдужих.

Зранку десь о 10:30 бойовики відкрили вогонь, ймовірно з Зайцевого. Потужні бої були і вночі. Бійці передали свіжі фото з фронту - геть розбитого військового ЗІЛу, яким бійці пересувалися по грязюці на передовій. І вирви метр глибиною – чи не щоденно з'являються на передовій все нові кожного дня, бо інтенсивно працює важка артилерія.

Через обстріли військовим лікарям у Бахмуті довелося попрацювати всю ніч – їм привезли 4 поранених, стан двох був стабільний і тривоги не викликав, але двох інших бійців оперували паралельно. Найтяжчий поранений ледве не втратив руку, кінцівку лікарі прооперували, і є надія, що вдалося врятувати. Тепер переживають за око – один осколок досі не дістали.

"Фактично всю ніч йшла операція, ми залучали кілька бригад наших військових хірургів, і цивільні лікарі активно теж нам допомагали, бо фактично операції йшли у двох операційних", - розповів координатор групи військових лікарів Бахмута Володимир Роговський.

Вранці двох важких, але стабільних, відправили вертольотом на наступний етап лікування. Керівник координаційного центру евакуації поранених Дніпропетровщини повідомив, що на бійців уже чекають профільні лікарі.

У Авдіївці ремонтні бригади мають виходити ремонтувати пошкодження на лініях електропередач. Коли ці пошкодження будуть ліквідовані, то можна буде говорити про поновлення роботи фільтрувальної станції.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Ворог із артилерії та танків гатить по українських військових

Ворог із артилерії та танків гатить по українських військових
Наступна публікація