У безпековій групі щодо Донбасу оприлюднили кількість техніки, переданої РФ бойовикам

Переправляють снаряди терористам фурами та поїздами. 

Протягом липня 2017 року з території РФ на підконтрольні бойовикам території Донбасу переправили чотири танки, сім бойових бронемашин, чотири артсистеми та сім реактивних систем залпового вогню.

Такі дані оприлюднив представник України в підгрупі з питань безпеки тристоронньої контактної групи щодо Донбасу Євген Марчук.

На своїй сторінці у Facebook він оприлюднив фрагмент офіційних матеріалів, які українська сторона оприлюднює під час засідань робочої групи в Мінську.

У документі вказується, що за липень на окуповані бойовиками території Луганщини та Донеччини надійшло також 19 вагонів і 10 вантажівок із боєприпасами (близько 600 тонн), до восьми автомобілів, 103 цистерни і чотири бензовози з паливом (близько 6 130 тонн).

Також протягом минулого місяця були зафіксовані 44 випадки використання бойовиками безпілотників для розвідки українських територій та чотири випадки застосування розвідувальної російської авіації.

"Цю інформацію чує не тільки російська сторона, а і координатор роботи нашої групи від ОБСЄ в перекладі англійською. Він же є і главою СММ ОБСЄ по Україні. Російська сторона завжди заперечує, заявляючи, що це не підтверджені дані, тобто , щоб ми показали з якої точки і в який час доби велась зйомка. А далі справа техніки виявити і установити, хто це міг робити чи виявити точне місце знаходження прихованої камери. Кому треба, в тому числі і за межами України, бачать те, що треба", - написав Марчук.

До питання про "ДЖЕВЕЛІНИ". Коли я чую, як в пропасниці б'ється російська пропаганда з приводу можливої пе...

Опубликовано Yevgenij Marchuk 8 августа 2017 г.

Нагадаємо, раніше начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко заявляв про те, що Росія наростила військову присутність на кордоні з Україною трьома мотострілецькими дивізіями, які призначені для ведення наступальних дій. За словами глави Генштабу, вони перебувають біля українських кордонів на постійній основі. 

Залиште свій коментар