У Бєлгородській області РФ кордон охороняють російські строковики: батьки переживають за пільги

Автор
Дмитро ГулійчукДмитро Гулійчук
Дата публікації
Перегляди
6303
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Бєлгородській області РФ кордон охороняють російські строковики: батьки переживають за пільги

Фото: Associated Press

Російські нібито "опозиційні" видання хочуть показати строковиків як жертв, але замовчують, що ті беруть участь в обстрілі мирних населених пунктів України.

Батьки російських строковиків скаржаться, що їхні діти без підготовки охороняють Бєлгородський кордон уже пів року.

Про це повідомляє російське видання "7х7".

Родичі нарікають, що формально строковики не перебувають у зоні бойових дій. Відповідно, компенсації за поранення чи родичам загиблих немає.

Один із нечисленних пікетів матерів юних окупантів

"Хлопці гинуть, отримують поранення, і не отримують жодного статусу, жодних пільг", — нарікають претенденти на "білі лади".

За інформацією видання, від початку повномасштабного вторгнення РФ на кордоні загинули щонайменше сім російських строковиків.

"Ви думаєте, що ми зараз будемо всіх і все проклинати? Помиляєтеся! Ми любимо Росію. І звинувачувати когось — не в нашій владі", – відповіла журналістам мати одного із строковиків на ім'я Олег, який нібито загинув у Шебекіно Бєлгородської області.

Деякі матері розповідають, що їхнім синам призначили військові спеціальності, які не відповідають їхній підготовці. Наприклад, мати одного з юнаків повідомила, що сина нібито призначили медиком, хоча він навіть "не знав що таке аспірин та но-шпа".

Фото: semnasem.org

"Я кажу: "Синочку, я так за тебе боюся!" Він: "Мам, я сам боюся! Тут так страшно!" Ми сільські, ми витривалі. З восьми років усе господарство було на ньому: і худоба, і сніг, і дрова. Щоб з його вуст почути "я сам боюся", – каже Марина О., мати одного з російських строковиків, що служить у Валуйках (Білгородська область).

Матері строковиків здебільшого бояться скаржитися, адже "командири там жесть".

Анастасія, 19-річний хлопець якої служить на кордоні в Шебекінському міськокрузі РФ, розповіла, що "батьки мають годувати й інших строковиків та командирів". А командири і випивають, і займаються рукоприкладством.

Вчора, 23 травня, російський Телеграм-канал ASTRA повідомив, що 18-річного строковика з Карелії було поранено в Бєлгородській області внаслідок прориву російських добровольців.

Чому російські строковики – не жертви

Російські нібито "опозиційні" видання замовчують, що стрковики РФ, яких намагаються виставити мирними юнаками та жертвами, беруть участь в обстрілі мирних населених пунктів України у Сумській, Чернігівській та Харківській областях, де немає лінії фронту. Від рук таких "дітей" та їхньої артилерії гинуть мирні українські жителі, зокрема неповнолітні.

Нагадаємо, що лише вчора, 23 травня, загарбники атакували шість громад Сумської області. Зафіксовано 37 вибухів та 10 обстрілів.

Раніше повідомлялося, що Росія відправила до Мелітополя строковиків із Південної Осетії без підготовки.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6303
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація