У Держдепі США привітали рішення України щодо продовження дії закону про окуповані території

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Вашингтоні назвали це «сміливим кроком України в напрямі миру».

Офіційний Вашингтон підтримав рішенння Верховної Ради України щодо продовження дії Закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», назвавши це «сміливим кроком».

Про це йдеться в офіційній заяві Держдепартаменту США, - пише Укрінформ.

«Сполучені Штати вітають рішення українського парламенту та вищого керівництва держави щодо продовження дії закону про спеціальний статус підконтрольних Росії територій східноі України»,- зазначили в дипломатичному відомстві США.

Як наголосили в Держдепі, це «демонструє тривалу відданість України мирному врегулюванню конфлікту та імплементації Мінських домовленостей».

У Вашингтоні назвали це «сміливим кроком України в напрямі миру», що підкреслює тривалу неспроможність Росії виконати свої зобов’язання згідно з Мінськими домовленостями.

США також закликали РФ «долучитися до мирного процесу» й забезпечити повне та всеосяжне припинення вогню, а також скасування фіктивних виборів, які Росія має намір провести в підконтрольних їй частинах східних областей України.

«Сполучені Штати продовжують підтримку зусиль Франції й Німеччини в рамках Нормандського формату щодо подальшої імплементації Мінських домовленостей та залишаються відкритими до діалогу з Москвою про шляхи відновлення територіальної цілісності України в рамках її міжнародно визнаних кордонів»,- резюмували в заяві Держдепартаменту США.

ВідеоБлизько ста російських снайперів приїхали на окуповані території Донбасу

На фронт окупованих території Донеччини та Луганщини заїхала нова рота штатних військових Російської Федерації. Сталося це упродовж останнього місяця. Гучну заяву зробив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. За його даними, російські снайпери в так званих "ДНР" та "ЛНР" навчають місцевих бойовиків, та й самі виходять стріляти на позиції.

Близько ста російських снайперів приїхали на окуповані території Донбасу

Залиште свій коментар

Вибір редакції