У Дніпрі медики розповіли страшну правду про поранених під час перемир'я в АТО

Лікарі кажуть, що деякі військові досі живі завдяки незбагненному для них диву.

Трьох поранених у зоні АТО бійців гвинтокрилом доправили до обласної лікарні Дніпра. 49-річний Володимир з Вінниці зазнав осколкового поранення голови вночі біля Авдіївки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

44-річний Сергій з Києва підірвався на розтяжці у Верхньоторецькому. А в найтяжчому стані 27-річний Давид з Закарпаття – солдат потрапив під обстріл біля шахти Бутівка. Він втратив багато крові і зараз непритомний, його життя забезпечує апарат штучної вентиляції легенів.

ВідеоХірурги борються за життя 27-річного Давида, пораненого біля шахти Бутівка

Осколки міни прошили Давиду мозок, розтрощили хребет та зламали стегнову кістку. "Хочеться, щоби він вижив. Ось такий осколок у головному мозку. Вдвічі більший осколок перебив хребет. Стан украй тяжкий, інколи взагалі за межами розуміння", - зізнається головний лікар обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

Як повідомлялося, після проголошення нового перемир'я бойовики лише біля Авдіївки поранили шістьох українських воїнівТамтешні медики кажуть, що за обсягами своєї роботи перемир'я не помітили. "Цілу ніч оперували, важкі поступали. Ніч була дуже неспокійна", - твердить лікар-хірург 66-го мобільного шпиталю Андрій Гуйдаю.

Залиште свій коментар

Наступна публікація