Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі в останню путь провели бійця полку "Азов", тіло якого бойовики не віддавали три доби

Хлопець пішов на війну у 2015 році.

У Дніпрі прощалися з молодшим лейтенантом полку "Азов", 25-річним Романом Романенком. Віддати останню шану бійцю прийшли сотні людей, йдеться у ТСН.19:30.

Роман Романенко пішов до "Азова" добровольцем  у 2015 році. Згодом став командиром відділення і отримав офіцерське звання.

Побратими кажуть, що багато з них зобов’язані йому власним життям, адже боєць з позивним "Біч" виконував найскладніші завдання, а також не раз рятував поранених під вогнем.

"Це був самовідданий, цілеспрямований чоловік. Така підступна поведінка ворога, який не дозволяє забрати тіло загиблого. Підступні вислови, які сказав ворог після смерті нашого героя, та брехня, яка була вилита на нього, не буде не покарана", - каже командир групи з позивним "Хват". 

ВідеоУ Дніпрі попрощалися з молодшим лейтенантом полку "Азов" Романом Романенком

Нацгвардієць загинув біля Світлодарської дуги 10 серпня. Побратими кажуть: саме виконували завдання, коли бойовики розпочали обстріл. Роман  підірвався на ворожому фугасі і загинув миттєво. Але його тіло бойовики не давали забрати. Спочатку посилювали обстріли, потім відмовилися від обміну, а зрештою віднесли тіло загиблого на свої позиції. І лише за три доби таки вдалося повернути останки воїна.  

У Дніпрі попрощалися з молодшим лейтенантом полку "Азов" Романом Романенком

Нацгвардієць загинув біля Світлодарськоі дуги 10 серпня. Роман підірвався на ворожому фугасі і загинув миттєво. Його тіло бойовики не давали забрати. Спочатку посилювали обстріли, потім відмовилися від обміну, а потім зрештою віднесли тіло загиблого на свої позиції. Лише за три доби таки вдалося повернути останки воїна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції