У "ДНР" мешканцям окупованих територій масово пропонують зробити біометричні паспорти - журналіст

У "ДНР" мешканцям окупованих територій масово пропонують зробити біометричні паспорти - журналіст

Фото: УНІАН

На думку Казанського, прихильникам "русского мира" варто поїздити Європою, щоб з голови вивітрилися "мракобісся і сталінщина".

На окупованих територіях Донецької області у соцмережах почали масово з'являтися групи, які пропонують зробити місцевим мешканцям біометричні паспорти для безвізового виїзду до Євросоюзу.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook журналіст Денис Казанський.

"Настало 11 червня, і в "ДНР" впали скріпи. У забороненому "ВКонтактике", як гриби, множаться групи, що пропонують швидко за хабар оформити українські біометричні паспорти", - повідомив він.

За словами журналіста, кількість охочих зробити документи досить велика.

"Люди здебільшого цікавляться, як оформити паспорт без виїзду на підконтрольну територію, але тут біда - виїзд необхідний, щоб пройти дактилоскопію", - зазначив Казанський.

Окремо він наголосив, що підтримує вільну видачу біометричних паспортів абсолютно всім громадянам України, "навіть прихильникам русского мира".

"Нехай їздять, дивляться, як живуть нормальні країни. По-іншому у них мракобісся і сталінщина з голови не вивітряться", - запевнив Казанський.

Нагадаємо, 11 червня в Україні офіційно запрацював безвізовий режим із Євросоюзом.

Читайте головні секрети подорожей до ЄС без зайвої бюрократії, які ТСН.ua зібрав в одному спецпроекті: "Паспорти, гроші, страхові поліси та особистий досвід. Усе найважливіше про безвіз".

Повʼязані теми:

Наступна публікація