У "ДНР" назвали прізвища СБівців, "причетних" до ліквідації Захарченка та "Мотороли"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Терористи запевняють, що вбивства їхніх ватажків були організовані за участю ЦРУ США.

До вбивства ватажка "ДНР" Олександра Захарченка "причетні" співробітники Служби безпеки України Андрій Байдала та Сергій Моторин.

Про це повідомили в "прес-службі МВС республіки".

"Швед", ​​він же Андрій Байдала - агент п'ятого департаменту контррозвідки СБУ. Саме він віддавав накази здійснювати вбивства на території "ДНР". Співпрацює з СБУ і опікується групою затриманих (за підозрою в підготовці замахів на керівників силових відомств "ДНР" - ред.) диверсантів. Він же причетний до вбивства глави "ДНР" Олександра Захарченка", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили у "МВС ДНР", також за організацією терактів на території республіки "стоять співробітники другого відділу п'ятого управління департаменту контррозвідки СБУ, яке було створено за активної участі ЦРУ США".

"Роботу щодо "ДНР" в п'ятому управлінні організовує безпосередньо другий відділ. Нам відомі всі співробітники цього відділу, причетні до скоєння злочинів в Донбасі. Зокрема, можна відзначити Сергія Моторина, вихідця з Донбасу. Саме на ньому кров героїв "ДНР" Арсена Павлова і Олександра Захарченка. Зрозуміло, що теракти здійснюють не самі, а руками своїх агентів ", - додали в міністерстві.

Нагадаємо, в центрі Донецька 31 серпня 2018 року прогримів вибух біля кафе "Сепар", в результаті вибуху було вбито ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченка може бути причетний Київ. Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші.

"Моторола" - був убитий в жовтні 2016 року: в ліфті будинку в Донецьку, де він жив, спрацювала вибухівка. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції