У "ДНР" почали боротьбу з українським: людей з паспортами України затримують, а автомобілі без їхніх "номерів" конфісковують

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Свої негативні коментарі жителі окупованих територіях висловлюють у соцмережах.

Бойовики "ДНР" розпочали чергові репресії проти українського на території окупованих територіях. Вони конфісковують автомобілі на українських номерах, а також затримують людей із паспортами України.

Про це повідомляє Східна правозахисна група, а також місцеві спільноти у соцмережах, де скаржаться самі жителі окупованих територій.

"На окупованій частині території Донецької області, підрозділи НВФ "ДНР" так званої "Народної Міліції" почали конфіскацію транспортних засобів з автомобільними номерами України", - йдеться у повідомленні правозахисників.

Там зазначають, що бойовики "ДНР" видали відповідне розпорядження від початку року, а ті, хто відмовляються проходити реєстрацію, отримують штрафи.

"Нам відомо про 7 випадків конфіскації автомобілів у період від 01.01.2020 по 08.01.2020, але дані дії зафіксовані тільки на території ОРДО. На окупованій частині Луганської області, НВФ "ЛНР" продовжило перереєстрацію автомобілів до кінця лютого 2020 року", - пояснили там.

КОНФИСКАЦИЯ АВТОМОБИЛЕЙ С УКРАИНСКИМИ НОМЕРАМИ В ОРДО На оккупированной  части территории Донецкой области,...

Опубліковано Восточная Правозащитная Группа Середа, 8 січня 2020 р.

Одне із таких відео конфіскації автомобілів оприлюднив журналіст Денис Казанський.

Своєю чергою, на місцевих сторінках у соцмережах також скаржаться на затримання людей з українськими паспортами. Бойовики пояснюють це начебто тим, що тепер паспорт України не є офіційним документом, який підтверджує особу.

"6 січня, трохи пізніше 20 годин, я з товаришами (4 хлопці, 2 дівчини) прогулювався по Н-ному району Н-ного міста "республіки". Автомобіль "Лада 2110" без розпізнавальних знаків "поліції" під'їхав до нас впритул, з нього вийшли двоє співробітників у формі. Не називаючи прізвища і посади, не показавши посвідчення, чоловіки попросили нас показати документи, що засвідчують особу. Четверо з нас з паспортами "ДНР" були вільні. У двох, включно зі мною, були паспорти України, але нам наказали сісти в автомобіль і проїхати до міськвідділу", - розповіли автори одного із місцевих Telegram-каналів.

На запитання про наявність якихось документів для таких дій, "правоохоронці" повідомили, що цей указ є внутрішнім.

Нагадаємо, російські ЗМІ повідомили, що у 2019 році 196 тисяч мешканців ОРДЛО отримали російське громадянство. Зокрема, повідомляється, що громадянами Росії стали 126 тисяч жителів "ДНР" і "ЛНР". А близько 60 тисяч осіб - це жителі інших районів Донецької та Луганської областей.

Відео Росія видала фейкові паспорти бойовикам "ЛДНР", аби ті переїхали до окупованого Криму

Бойовики терористичних організацій "ЛДНР" Ігор Безлер та Олег Іванніков. Росія допомогла їм змінити прізвища і тепер вони переховуються в окупованому Криму. Таку інформацію оприлюднили міжнародні розслідувачі сайту Bellingcat.  

Росія видала фейкові паспорти бойовикам "ЛДНР", аби ті переїхали до окупованого Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції