У "ДНР" придумали, як почати масово відбирати житло у людей

Дата публікації
Перегляди
4035
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У "ДНР" придумали, як почати масово відбирати житло у людей

Фото: Reuters

Терористи зазіхнули на майно переселенців.

У терористичній "ДНР" вважають, що можуть позбавляти права на житлову площу осіб, які не проживають там без поважних причин.

Про це повідомила представник "верховного суду "ДНР" Лілія Рєзнікова, передають "Новости Донбасса".

Вона заявила, що можна визнати таким, що втратив таке право людину, яка протягом 6 місяців без поважних причин не проживає у такому житлі.

"Це стосується квартир, які перебувають у державній і комунальній власності", - пояснила вона.

За її словами, щодо житла, що належить на праві особистої власності, то визнання осіб, які втратили на нього право, передбачає збереження за особами тимчасово відсутніми права користування приміщенням протягом 1 року, якщо вони там не проживали.

"Якщо більше 1 року, то можна ставити питання про визнання їх такими, що втратили право на житлову площу. І знову - суд враховує причини, чому фізична особа не проживає на цій житловій площі", - пояснила вона.

Нагадаємо, більшість біженців з Донбасу, де розгорнулося військове протистояння з Росією, залишаючи України, обирають для життя європейські країни та РФ. Зокрема, найбільше біженців серед європейських країн прийняла Німеччина – 9 616, на другому місці Італія – 9 319, на третьому Польща – 4 278, далі Франція - 3 459 та Швеція – 3 148 осіб.

Водночас в Росію вирушили 427 240 жителів східної України.

Тим часом близько 1,6 млн жителів Криму і Донбасу вирішили залишитись в Україні і отримали статус внутрішньо переміщених осіб. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4035
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація