У "ДНР" призовників залякують розшуками, якщо ті відмовляються поповнювати лави бойовиків

Більшість цивільного населення тимчасово окупованої території Донеччини ухиляється від проходження "служби". 

Терористи з окупованих територій Донецької області погрожують оголошувати в розшук жителів області призовного віку за відмову від проходження служби.

Про це повідомляє прес-центр Головного управління розвідки Міністерства оборони України на своїй сторінці у Facebook.

"Більшість цивільного населення призовного віку тимчасово окупованої території Донецької області ухиляється від проходження служби у з'єднаннях і частинах 1 АК ЗС РФ. Російським окупаційним командуванням через т.зв. "військові комісаріати" з метою додаткової "мотивації" здійснюється залякування місцевого населення оголошенням в розшук та позбавленням виїзду за межі т.зв. "ДНР", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, заходи російського окупаційного командування щодо вилучення особистих документів, які підтверджують громадянство РФ, викликали невдоволення російських військовослужбовців та найманців.

ВідеоГібридна війна: чому українські військові гинуть на мирній території

"Зокрема, військовослужбовці РФ  9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ відмовились здавати особисті документи, про що командиром полку здійснена доповідь командувачу корпусу", - розповіли у розвідці.

Раніше повідомлялося, що російське командування намагається приховати участь громадян РФ у бойових діях на Донбасі. Згідно з розпорядженням командувача 1 АК (Донецьк) в частинах і підрозділах корпусу здійснюється вилучення особистих документів у військовослужбовців ЗС РФ та найманців – громадян РФ, які підтверджують їхнє громадянство. 

Залиште свій коментар