У "ДНР" затримали за шпигунство зниклого журналіста Асєєва

Бойовики хочуть його засудити на 12-14 років.

Бойовики терористичної організації "ДНР" заявили, що зниклий в окупованому Донецьку український журналіст Станіслав Асєєв (Васін) затриманий і звинувачується у шпигунстві.

Про це повідомив екс-нардеп Єгор Фірсов у Facebook.

"В МГБ ("ДНР") офіційно підтвердили що його затримано, мамі Стаса дали письмове підтвердження. Його звинувачують у шпигунстві, як і всіх раніше затриманих журналістів. За цими звинуваченнями його можуть "засудити" на 12-14 років", - повідомив він.

За його інформацією, мати Асєєва змогла з ним побачитися.

"Стас тримається добре, розуміє, що на справедливий суд сподіватися не варто. Його єдина надія - це обмін полонених", - додав Фірсов.

Нагадаємо, бойовики "ДНР" оголосили Асєєва  в "розшук". Бойовики називають Асєєва зниклим безвісти. За їхніми словами, він 2 червня вийшов з дому і не повернувся. 

6 червня колишній народний депутат України Єгор Фірсов повідомив, що в окупованому Донецьку зник безвісти журналіст і письменник Станіслав Васін. За його словами, швидше за все, журналіста схопили бойовики. У його квартирі видно сліди злому і обшуку. При цьому акаунт Васіна у Facebook активний, з нього відправляють повідомлення і пишуть пости. Останній пост журналіста був опублікований за три години до повідомлення Фірсова - це було посилання на матеріал Васіна з приводу ситуації в окупованих Донецьку та Ясинуватої. 

Залиште свій коментар