У Донецькій області понад сотня абітурієнтів з ОРДО взяла участь у ЗНО з української мови

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тестування на Донеччині відбулося у 72 підготовлених пунктах.

У Донецькій області 121 абітурієнт, який проживає на тимчасово окупованій території, взяв участь у тестуванні з української мови та літератури в рамках зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО-2020).

Про це повідомляється на сайті Донецької облдержадміністрації.

"Із 15938 зареєстрованих осіб у ньому узяли участь 11597 осіб (72,8%), - йдеться у повідомленні. - Організовано підвезення 2,4 тисячі осіб до пунктів тестування".

Тестування відбулося у 72 підготовлених пунктах, розташованих у Бахмуті, Волновасі, Добропіллі, Костянтинівці, Краматорську, Кураховому, Маріуполі, Покровську, Селидовому, Слов’янську.

На вході медпрацівники вимірювали абітурієнтам температуру, проводилася обробка рук дезінфікуючими засобами, а учасники тестувань дотримувалися безпечної соціальної дистанції.

Нагадаємо, що загалом у ЗНО з української мови та літератури 30 червня, для участі в якому зареєструвалися майже 370 тисяч випускників, взяли участь 275 081 особа. Із них понад пів сотні людей мали ознаки ГРВІ, а тому їх не допустили до пунктів складання тесту. 

Відео Наймасовіше тестування: як абітурієнти складали ЗНО з української мови та літератури

Сьогодні абітурієнти складали ЗНО з української мови й літератури - воно обов`язкове для усіх учасників незалежного оцінювання. Для участі зареєструвалися майже 370 тисяч людей. Чверть з них сьогодні не прийшли. Аби не було скупчень - учасникам у запрошеннях вказали різний час, на який слід прийти. Але ця схема не спрацювала. На одному з пунктів тестування, куди завітала ТСН, абітурієнти натовпом скупчилися під ворітьми, а потім гуртом не хотіли заходити всередину.

Наймасовіше тестування: як абітурієнти складали ЗНО з української мови та літератури

Залиште свій коментар

Вибір редакції