Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Донецькій ОДА закликали ОБСЄ цілодобово контролювати фільтрувальну станцію

Режим тиші у районі ДФС не дотримується.

ОБСЄ має встановити цілодобовий контроль на Донецькій фільтрувальній станції у зв'язку з регулярними обстрілами.

Про це повідомив перший заступник голови Донецької ОДА Євген Вілінський.

Напередодні до області завітала делегація Парламентської асамблеї ОБСЄ, зокрема президент Георгій Церетелі та очільник постійної делегації ВР у Парламентській асамблеї ОБСЄ Артур Герасимов.

"Через обстріли ми не можемо відновити газопостачання Красногорівки та Мар’їнки. Великі проблеми виникають через обстріли Донецької фільтрувальної станції. Ворог постійно обстрілює об’єкти, які необхідні людям для нормального життя. Страждають від обстрілів як військові, так і цивільні", - заявив Вілінський.

За його словами, необхідно, аби ОБСЄ встановила цілодобовий контроль на території ДФС, щоб зберегти режим тиші уночі.

"Бачити все це на власні очі зовсім інша справа. Весь світ та така організація, як ОБСЄ зацікавлені в збереженні миру, суверенітету та територіальної цілісності України. Інформацію, яку ми побачили і отримали, будемо передавати далі, і вона безумовно буде впливати на політичні рішення, які будуть ухвалюватися. Повірте, ми будемо робити дуже рішучі кроки", - заявив Церетелі.

Нагадаємо, представники РФ на переговорах ТКГ щодо врегулювання ситуації на Донбасі відмовилась надати гарантії безпеки персоналу та спостерігачам Місії ОБСЄ в районі ДФС для здійснення ремонтно-відновлювальних робіт. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції