Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Донецьку зникла знімальна група російського телеканалу "Дождь"

Журналістів могли затримати для "профілактичної бесіди".

Кореспонденти російського "Дождя" Сергій Ерженков і Василь Полонський перестали виходити на зв'язок у Донецьку в п'ятницю, 25 листопада.

Про це пише Дождь.

Перед зникненням Полонський встиг повідомити редакції, що знімальна група затримана "Міністерством державної безпеки самопроголошеної Донецької народної республіки". Але на "гарячій лінії" повідомили, що в п'ятницю арештів відомство не здійснювало.

На території "ДНР" журналісти планували зняти серію сюжетів для ефіру та сайту телеканалу. Вони записали інтерв'ю з колишнім секретарем "Ради безпеки ДНР" Олександром Ходаковським.

Ходаковський заявив, що "здогадується, що журналістів затримали для профілактичної бесіди, тому що прес-секретар прем'єр-міністра "ДНР" (Олександра. - ред) Захарченко перевищила свої повноваження і дала акредитацію журналістам "Дождя" без відома самого Захарченка". Сама Олена Алексєєва, помічниця бойовика Захарченка, сказала, що не знає про затримання журналістів.

Пізніше джерело в "уряді самопроголошеної ДНР" повідомив РИА Новости, що зі знімальною групою телеканалу "Дождя", яка перестала виходити на зв'язок в Донбасі, все гаразд. 

Нагадаємо, раніше бойовики "ДНР", які вдень 16 червня 2016 року схопили журналіста російської "Нової газети" Павла Канигіна, били його і звинувачували у співпраці з українськими ЗМІ.

За словами Канигіна, його схопили в центрі Донецька, коли він зустрічався з представником "міністерства інформації ДНР" Тетяною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції