У Генштабі назвали кількість загиблих і поранених військових на Донбасі з початку проведення АТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

2017 року спостерігається тенденція до значного зменшення, удвічі, небойових втрат у підрозділах ЗСУ.

Станом на сьогодні, 28 жовтня, з початку проведення АТО бойові втрати ЗСУ на Донбасі становлять 10 тис. 710 військовослужбовців.

Із них - безповоротні - 2 тис. 333, санітарні – 8 тис. 377 (поранені та травмовані внаслідок бойових дій), пише прес-служба Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

Зазначається, що протягом 2016 року внаслідок бойових дій загинули 212 українських військовослужбовців, а «санітарні втрати склали 1277 військовослужбовців ЗС України.

При цьому небойових втрат було на 65% менше, ніж бойових.

До уваги ЗМІ!!! УТОЧНЕННЯ! Поширені засобами масової інформації повідомлення щодо втрат особового складу Збройних Сил У...

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 28 жовтня 2017 р.

«Поточного, 2017 року, спостерігається тенденція до значного зменшення, удвічі, небойових втрат у підрозділах ЗС України», - йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що «поширені засобами масової інформації повідомлення щодо втрат особового складу Збройних сил України під час проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей не відповідають дійсності».

Раніше повідомлялося, що від 2014 року небойові втрати українських військових на Донбасі склали понад 10 тисяч бійців. Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос наголосив, що дві повноцінні бригади загинули внаслідок того, що не виконувались військові статути та вчинялися злочини один проти одного. 

Відео Представник місії ОБСЄ в Україні спрогнозував неминуче загострення ситуації на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції