Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Генштабі ЗСУ знайшли пояснення затишшю на Донецькому напрямку

Кількість обстрілів позицій українських військових суттєво зменшилася.

Бойовики зменшили кількість обстрілів поблизу колишнього Донецького аеропорту завдяки тому, що українські військові добре зміцнили свої оборонні редути і не відповідають на провокації терористів.

Про це заявляють у Генштабі Збройних сил України.

"Західні і північно-західні передмістя Донецька, що біля аеропорту, де розташовані населені пункти Піски, Опитне і Водяне, зовсім недавно були одними з найбільш обстрілюваних в зоні АТО. Сьогодні кількість обстрілів тут істотно зменшилася. Звичайно, до повної тиші дуже далеко і лунають тут кулеметні і автоматні черги, чути вибухи гранат і мін, але їх стало дещо менше.Завдяки тому, що на більшість обстрілів наші хлопці не відповідають, і бойовики стали стріляти менше", - йдеться у повідомленні.

Військові, які займають позиції в Опитному, зазначають, що вони побудували потужну систему укриттів, скрізь стоять мінні поля, тому бойовики просто так до їхніх позицій не підійдуть. А коли терористи відкривають вогонь, то практично не завдають шкоди бійцям АТО. Також військові завжди зупиняють або знищують диверсійно-розвідувальні групи бойовиків.

"Зрозумівши, що тільки витрачають даремно боєприпаси, бойовики стріляти стали менше. На провокації ми не відповідаємо, а на прицільні обстріли діємо сміливо і рішуче, інколи застосовуючи, дозволене Мінськими домовленостями, озброєння. Тоді ворогу стає непереливки", - розповідає один з військових Сергій.

Нагадаємо, ситуація в зоні проведення АТО залишається неспокійною. За 15 травня було зафіксовано 8 епізодів застосування бойовиками зброї проти українських захисників. На Донецькому напрямку проросійські бандформування обстрілювали наші позиції біля Авдіївки з мінометів і гранатометів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції