Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві попрощалися з розвідником Леонідом Добрянським, який загинув під час обстрілу на Донбасі

У Києві попрощалися з розвідником Леонідом Добрянським, який загинув під час обстрілу на Донбасі

Він брав участь у багатьох операціях із захоплення заручників.

Сьогодні, 17 червня, на військовому цвинтарі Києва попрощалися з розвідником 30-ї бригади Леонідом Добрянським, який пішов на війну ще у 2014 році, від початку російської агресії на Донбасі.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

Він загинув під час мінометного обстрілу у Луганській області. Перед загибеллю Леоніда контузило, але він залишився на позиції. Чоловіку було 46 років.

"Він брав участь у багатьох операціях із захоплення заручників. Надійна людина - на нього можна покластися", - розповідає командир батальйону 72-ї механізованої бригади Віктор Скатерной.

Леонід Добрянський мав позивний "Старий", але не через вік, а через те, що завжди переживав за молодих.

Відео У Києві попрощалися із розвідником, який загинув під час мінометного обстрілу

Він мріяв про весілля доньки та онуків, але загинув під час мінометного обстрілу у Луганській області. На військовому цвинтарі столиці попрощалися з Леонідом Добрянським - розвідником 30 бригади, який прийшов на війну від самого її початку і не повертався, бо не міг бачити, як гинуть хлопці. Про бійця, який називав себе "Старим", хоча не прожив навіть піввіку – у сюжеті.  Більше про війну на Сході України

У Києві попрощалися із розвідником, який загинув під час мінометного обстрілу

Нагадаємо, у середу, 17 червня, збройні формування Російської Федерації три рази порушили режим припинення вогню. Унаслідок обстрілу загинув український військовослужбовець. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції