Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві прощаються з загиблим полковником Каплуновим, тіло якого нарешті віддали бойовики

Дмитро Каплунов загинув під час виконання бойового завдання.

Сотні людей, тисячі квітів та довжелезні черги, аби попрощатися - сьогодні у Києві проводжають в останню путь Дмитра Каплунова, йдеться у ТСН.12:00.

 Полковник центру спецоперацій Служби безпеки загинув поблизу селища Старогнатівка на Донбасі в ніч на 30 листопада. Разом з ним загинув, підірвавшись на  вибуховому пристрої,  полковник центру спецоперацій Денис Волочаєв.

Проте тіло Каплунова залишилося в сірій зоні, і ще тиждень бойовики відмовлялися повернути загиблого родині. Дмитру було 37 років, військовослужбовцем є його батько та молодший брат. Колеги згадують про нього, як про веселу та надзвичайно сміливу людину.

Прощання з Каплуновим_2
СБУ

"Діма, вважав, що обов’язок кожного справжнього чоловіка - захищати свою землю. В нас додалося злості, рішучості та впевненості, що йдемо правильним шляхом", - кажуть близькі полковника.

Нагадаємо, полковники Дмитро Каплунов та Денис Волочаєв загинули в "сірій зоні" під час виконання бойового завдання. Президент України Володимир Зеленський присвоїв обом спецпризначенцям звання Героїв України посмертно.

Відео Сотні людей та тисячі квітів: у Києві проводжають в останню путь Дмитра Каплунова

Полковник СБУ загинув поблизу селища Старогнатівка на Донбасі в ніч на 30 листопада. Разом з ним загинув, підірвавшись на вибуховому пристрої  полковник центру спецоперацій Денис Волочаєв. Проте тіло Каплунова залишилося в сірій зоні, і ще тиждень бойовики відмовлялися повернути загиблого родині.  

Сотні людей та тисячі квітів: у Києві проводжають в останню путь Дмитра Каплунова

Залиште свій коментар

Вибір редакції