Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві в неділю прощатимуться з офіцером армії Грузії, який солдатом-добровольцем загинув в АТО

З України тіло загиблого бійця відправлять на батьківщину.

У зоні АТО загинув Давид Сіхарулідзе – віце-полковник армії Грузії, котрий добровольцем приїхав захищати Україну від російської агресії та здобув звання молодшого сержанта. Поранення 44-річний чоловік отримав на Світлодарській дузі, врятувати його медики не змогли, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У 2014 році він став інструктором, а в 2015 році – добровольцем батальйону "Айдар". "З професійної точки зору, Україна веде справедливу війну. У 1992-1993 роках багато людей з України допомагали нам, немов повертаємо борг", - пояснював він в одному з інтерв'ю.

Відео Грузин Давід Сіхарулідзе загинув на Світлодарській дузі в день народження свого батайону "Айдар"

Побратимам Сіхарулідзе запам'ятався найспокійнішим воїном. "Він міг двома-трьома словами пояснити те, що ми пояснюємо цілими днями з криками і матами", - зізнаються військові. На позиції біля Новолуганського, де завершився бойовий шлях грузина, залишилися його лопата і його кошенята, яких він привіз з-під Докучаєвська.

Грузинського офіцера та українського солдата поховають у Тбілісі, де на нього чекала дружина і двоє дітей. Побратими військового кажуть, що він хотів забрати свою родину в Україну. У книзі пам'яті прізвище Сіхарулідзе – вже десяте грузинське. Він загинув у день народження свого батальйону.

Прощатимуться з Сіхарулідзе в Києві о 10:00 ранку в церкві на Поштовій площі в Києві. Журналісти згадують його слова з інтерв'ю, яке боєць давав ще за життя: "У будь-якої країни є шанс перемогти у війні, навіть такої, як Грузія. А в України – великий потенціал. Якщо стояти з розумом, то зможемо, і переможемо".

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції