Кремль "не в темі": у Путіна здивувалися фантазіям Захарченка про Малоросію - ЗМІ

В адміністрації президента РФ переконані, що про цей проект за місяць забудуть навіть самі його автори.

План донецьких терористичних угрупувань зі створення "незалежної молодої держави Малоросія" не узгоджували з російською владою.

Про це повідомляє "РБК" з посиланням на власні джерела в адміністрації президента Росії.

Ідея ватажка угрупування "ДНР" Олександра Захарченка стала несподіванкою для помічника російського президента Владислава Суркова, котрий в Кремлі займається "українським питанням". 

"Ініціатива 100% йшла не від Суркова. Адміністрація була не в темі. Це особиста ініціатива Захарченка та його оточення", - йдеться в повідомленні. 

Наближені до Суркова стверджують, що проект створення Малоросії висунули письменники та блогери з оточення ватажків ДНР, і навіть у самому керівництві невизнаної "республіки" багато хто вважає його несерйозним. У Кремлі переконані: "Проект швидше літературний, ніж політичний. До реальної політики малоросійська ініціатива не має жодного стосунку. Шум підняли великий, але вже за місяць про Малоросію забудуть усі, зокрема й самі автори цієї ідеї".

Нагадаємо, що 18 липня ватажок самопроголошеної "ДНР" Олександр Захарченко заявив про створення на термін до трьох років "перехідної держави Малоросія". За його словами, під цим "документом" підписались "представники "ДНР", "ЛНР" і 19 регіонів України".

Згідно з так званим конституційним актом Малоросії, "Київ збереже за собою статус історико-культурного центру", а окупований Донецьк буде "столицею". Прапором "перехідної держави" терористи обрали стяг Богдана Хмельницького.

Пізніше представники невизнаної "ЛНР" поскаржилися, що не брали участь у "засіданні" в окупованому Донецьку, на якому терористи оголосили про створення "Малоросії". 

Залиште свій коментар