Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі відреагували на ідею виплат Україні репарацій за війну на Донбасі

Росіяни не вважають себе причетними до бойових дій, але не виключили участі у відновленні регіону.

Ідея про фінансові компенсації Україні від Росії за війну в Донбасі є невдалою. Так речник президента РФ Дмитро Пєсков прокоментував слова міністра інфраструктури України Владислава Криклія.

"Ми не відносимо цю заяву до розряду вдалих. Давайте не будемо все-таки забувати, хто почав війну в Донбасі, де знаходиться Донбас", - заявив Пєсков.

Натомість він уточнив, що Росія може взяти участь у повоєнній відбудові українського регіону, однак для цього необхідні певні умови. "Це залежить від того, що буде відбуватися, яким буде врегулювання і так далі", - зауважив речник Путіна.

Як повідомлялося, міністр інфраструктури України Владислав Криклій запевнив, що відновлення окупованої частини Донбасу не ляже на гаманці українців. "Українці не будуть сплачувати за неконтрольовану територію, звісно ні. Це апріорі неможливо. Хай спочатку повертає території країна-агресор, виплачує репарації, а тоді ми будемо думати, як будемо вкладати і відновлювати територію", – сказав урядовець.

Відео ​​​​​​​"Якщо Мінські домовленості проваляться": Пристайко назвав запасний варіант закінчення війни на Донбасі

В ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua міністр закордонних справ України Вадим Пристайко розповів, що альтернативним варіантом вирішення конфлікту на Донбасі може стати залучення місії ООН з підтримання миру.  

​​​​​​​"Якщо Мінські домовленості проваляться": Пристайко назвав запасний варіант закінчення війни на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції