Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін не привітав Порошенка з 9 Травня. Пєсков озвучив причину

Президент РФ привітав всіх глав колишнього СРСР, окрім України та Грузії.

Президент Російської Федерації Володимир Путін не привітав президента України Петра Порошенка із 73-ю річницею Перемоги у Другій світовій війні.

Про це повідомляється на сайті президента РФ.

Путін привітав лідерів Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану. При цьому також привітання отримали президенти невизнаних Абхазії та Південної Осетії. У прес-службі Кремля окремо в привітанні згадали громадян Грузії і України.

На думку Путіна, День Перемоги - "священна дата і символ єднання і безприкладного героїзму наших народів, що билися пліч-о-пліч на фронтах війни і самовіддано трудилися в тилу для порятунку Батьківщини і всього людства від фашизму".

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков повідомив, що Порошенка в Кремлі не привітали через війну на Донбасі, яку нібито розв'язала українська влада.

"Ви знаєте, що в Росії дуже тепло ставляться до братнього українського народу, і ви знаєте про те, як в Росії ставляться до тих, хто розв'язав братовбивчу і кровопролитну війну на південному сході України", - заявив він.

Нагадаємо, нещодавно Путін вчетверте став президентом Росії. Згідно із російськими законами, Путін очолюватиме країну до 2024 року.

Відео"Новий" президент: у Кремлі відбулась четверта інавгурація Путіна

Церемонія відрізнялася від минулої. Цьогоріч Путін вийшов з робочого кабінету, сів у новий лімузин, зробив символічне коло і за хвилину дістався головної зали Кремля. Президент оголосив традиційну присягу із 33 слів і пообіцяв своїм громадянам добробут і безпеку. Хоча напередодні у Росії відбулися масові арешти людей, що протестували проти президентства Путіна.

"Новий" президент: у Кремлі відбулась четверта інавгурація Путіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції