У "Л/ДНР" посилюється напруженість між кадровими російськими військовими і місцевими бойовиками

З початку травня на Луганщині збільшилась кількість випадків сутичок між військовослужбовцями ЗС РФ та представниками так званих "казацьких формувань".

На окупованому Донбасі зросла напруженість між кадровими російськими військовими і місцевими бойовиками.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністертва оборони України у Facebook.

Зазначається, що при цьому зростає рівень колективної недовіри особового складу до командування з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ, у першу чергу до російських офіцерів, які підозрюються у махінаціях з грошовим забезпеченням, причетності до розкрадання озброєння та іншого військового майна, а також пов'язані з місцевим криміналітетом.

"З початку травня у населеному пункті Голубівка Луганської області збільшилась кількість випадків сутичок між військовослужбовцями ЗС РФ та представниками т.зв. "казацьких формувань". Мають місце факти відмови виконувати "казацьким" командуванням накази російських офіцерів, які обвинувачуються у розкраданні фінансування та недолугому командуванні, що призводить до невиправданих втрат особового складу та техніки", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що протягом останніх днів між бойовиками та кадровими російськими військовими спостерігається зростання конфліктів,які нерідко переходять у збройне протистояння.  Зокрема, під час відкриття силами АТО вогню у відповідь, до 30 військовослужбовців 4 окремої мотострілецької бригади (Алчевськ) самовільно залишили позиції. Відмітимо, що бойовики часто відмовляються виконувати накази російського командування. 

У селищі Піски в будинках не залишилося жодної цілої шибки

Селище просто вдень сьогодні обстрілювали з міномета. Цей населений пункт поблизу донецького аеропорту вже скоріше нагадує зону відчуження. Закриті для людей, під охороною військових тамтешні оселі ще зберігають сліди життя, розваленого війною.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: