У "Л/ДНР" посилюється напруженість між кадровими російськими військовими і місцевими бойовиками

З початку травня на Луганщині збільшилась кількість випадків сутичок між військовослужбовцями ЗС РФ та представниками так званих "казацьких формувань".

На окупованому Донбасі зросла напруженість між кадровими російськими військовими і місцевими бойовиками.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністертва оборони України у Facebook.

Зазначається, що при цьому зростає рівень колективної недовіри особового складу до командування з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ, у першу чергу до російських офіцерів, які підозрюються у махінаціях з грошовим забезпеченням, причетності до розкрадання озброєння та іншого військового майна, а також пов'язані з місцевим криміналітетом.

"З початку травня у населеному пункті Голубівка Луганської області збільшилась кількість випадків сутичок між військовослужбовцями ЗС РФ та представниками т.зв. "казацьких формувань". Мають місце факти відмови виконувати "казацьким" командуванням накази російських офіцерів, які обвинувачуються у розкраданні фінансування та недолугому командуванні, що призводить до невиправданих втрат особового складу та техніки", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що протягом останніх днів між бойовиками та кадровими російськими військовими спостерігається зростання конфліктів,які нерідко переходять у збройне протистояння.  Зокрема, під час відкриття силами АТО вогню у відповідь, до 30 військовослужбовців 4 окремої мотострілецької бригади (Алчевськ) самовільно залишили позиції. Відмітимо, що бойовики часто відмовляються виконувати накази російського командування. 

ВідеоУ селищі Піски в будинках не залишилося жодної цілої шибки

Залиште свій коментар