Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Лаврова звинуватили Україну у зриві перемир’я та загостренні ситуації на Донбасі

МЗС РФ виступило із різкою заявою напередодні "нормандської" зустрічі міністрів у Берліні.

У російському міністерстві закордонних справ підтвердили участь свого керівника Сергія Лаврова в зустрічі міністрів закордонних справ у "нормандському форматі" в Берліні. Вона запланована на понеділок, 11 червня.

Як зазначається в коментарі департаменту інформації і друку МЗС РФ, представник Кремля має намір критикувати офіційний Київ за нібито невиконання мінських домовленостей. Зокрема, росіяни закидають українцям "готовність просуватися на політичному треку з повною військовою капітуляцією Донбасу, контролем кордону з Росією", а також начебто провокації напруги на фронті та "посилення економічної, торгової та транспортної блокади регіону".

ВідеоЛавров впав на коліна перед виступом про можливості Росії

На допомогу Сергію Лаврову одразу ж кинувся ведучий форуму та охоронець. Утім, Лавров швидко піднявся і заявив, що добре, що впав на сходах, а не на дипломатичному фронті.

Лавров впав на коліна перед виступом про можливості Росії

"Сьогодні на південному сході обстановка знову починає загострюватися. З вини Києва зірвано оголошене в кінці березня ц.р. "пасхальне" перемир'я. ЗСУ грубо порушуються домовленості про розведення сил і засобів сторін", - наголосили у Лаврова. У Москві також вимагають від Києва "політичних гарантій" для окупованих територій. Дії маріонеткових органів управління терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" Кремлем не критикуються взагалі.

Окремим абзацем виділене питання про можливість участі сил ООН в регіоні. Росія закидає "європейським і американським партнерам" ігнорування власного проекту резолюції Радбезу організації, а також просування ідей "силової операції "з примусу до миру", встановлення в регіоні – до проведення там місцевих виборів – міжнародної військово-цивільної адміністрації". Це, на думку росіян, суперечить мінським угодам і відкидається керівництвом сепаратистів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції