У "ЛДНР" зростає невдоволення через невиплати зарплат та неїстівну гуманітарку – розвідка

Дата публікації
Перегляди
4966
У "ЛДНР" зростає невдоволення через невиплати зарплат та неїстівну гуманітарку – розвідка

Reuters

Окупаційна влада вдається до безпричинних арештів та залякувань населення.

Серед населення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей спостерігається зростання протестних настроїв і невдоволення діями окупаційної прокремлівської "влади". Про це повідомляється у звіті Головного управління розвідки.

Невдоволення росте через систематичну заборгованість у виплатах заробітної плати та пенсій, низьку якість продуктів харчування, які надходять з російськими "гумконвоями". Постійно фіксується завезення низькоякісних, третьосортних товарів, у тому числі м'ясної продукції та алкогольних напоїв, які не користуються попитом навіть в Росії і є умовно придатними для споживання.

Крім того розвідка повідомляє про свавілля співробітників так званих "правоохоронних органів" терористичних "ЛДНР". Під приводом боротьби з "агентурою спецслужб України" вони вдаються до необґрунтованих арештів, пограбувань, тортур і катувань, переслідуючи при цьому власні інтереси та намагання збагатитись за рахунок місцевих мешканців, особливо тих, хто займається підприємницькою діяльністю.

Також згідно з розвідданими 6 січня зафіксовано прибуття на станцію Ровеньки п'яти залізничних цистерн з близько 250 тонн пально-мастильних матеріалів.

Напередодні розвідка повідомляла про те, що російські військові симулюють хвороби, аби не їхати у відрядження на Донбас.

Наступна публікація