Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У лікарні вийшов із коми боєць, якому на Донбасі куля прострелила голову наскрізь

Лікарям вдалося стабілізувати чоловіка для операції.

У Дніпрі вийшов з коми 19-річний матрос, якому ворожий снайпер прострелив голову наскрізь. Сталося це в Саханці на Донеччині.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Медики лікарні імені Мечникова тиждень борються за життя хлопця. Воно могло обірватися будь-якої миті через вкрай складне поранення. Куля прошила обидві півкулі мозку. Олександра доправили туди непритомного на апараті штучної вентиляції легенів.

поранений боєць_1
ТСН.ua

Лікарям вдалося стабілізувати його для операції. Пацієнту видалили частину кістки черепа для того, щоб врятувати мозок. І врешті - боєць відкрив очі. Лікарі кажуть, що шанси в Олександра з Херсонщини є. Адже їм уже вдавалося повертати до життя поранених, що за всіма лікарськими нормами не мали надії.

"Коли куля проходить таку частину головного мозку, шансів на виживання, по суті, не буває. Та динаміка, яка сьогодні є, - це вже диво. І ми всі сподіваємося на його порятунок", - говорить головний лікар обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

ВідеоУ Дніпрі вийшов з коми 19-річний матрос, якому ворожий снайпер прострелив голову наскрізь

Сталося це в Саханці на Донеччині. Медики лікарні Мечникова тиждень боролись за життя хлопця. Воно могло обірватися будь-якої миті через вкрай складне поранення. Куля прошила обидві півкулі мозку. Олександра доправили туди непритомного на апараті штучної вентиляції легенів. Лікарям вдалося стабілізувати його для операції. Пацієнту видалили частину кістки черепа для того, щоб врятувати мозок. І врешті - боєць відкрив очі.

У Дніпрі вийшов з коми 19-річний матрос, якому ворожий снайпер прострелив голову наскрізь

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції