Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Лисичанську ЗСУ шукають диверсантів: мешканцям міста рекомендували два дні не виходити з дому

Також там закликали надавати будь-яку інформацію, яка стосується причетності якихось осіб до діяльності бойовиків.

У місті Лисичанську Луганської області українські військові 31 липня та 1 серпня проводять заходи з протидії терористичним та диверсійним загрозам.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

"У зв’язку із проведенням 31 липня та 01 серпня 2018 року превентивних заходів з протидії терористичній та диверсійній загрозам в м. Лисичанськ Луганської області, Командування Об’єднаних сил закликає мешканців міста не покидати без нагальної потреби своїх домівок, дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами і т.інш.", - йдеться у повідомленні.

Також там закликали всіх місцевих мешканців у разі потреби пересування містом обов’язково мати при собі документи, що посвідчують особу.

"Ситуація з антитерористичною загрозою знаходиться під контролем. У випадку отримання інформації про причетність невідомих осіб до ДРГ або терористичних підрозділів бойовиків, негайно повідомляйте на адресу чергових служб", - підкреслили в прес-центрі.

УВАГА! #ООС #операція_ОС У зв’язку із проведенням 31 липня та 01 серпня 2018 року превентивних заходів з протидії...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Понеділок, 30 липня 2018 р.

Нагадаємо, 30 липня військова контррозвідка затримала на гарячому військовослужбовців Збройних сил України, які розкрадали пальне, призначене для військової техніки, задіяної в операції Об’єднаних сил.

ВідеоВ районі Лисичанська знищено ДРГ терористів, двох взято у полон

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції