"ЛНР" намагається "віджати" місцевий пивзавод, працівники збунтувалися та звернулись до Путіна – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Колектив заводу дуже критично висловився щодо "влади" в "республіці".

Ватажки "ЛНР" вирішили "націоналізувати" пивзавод у Ровеньках, на що колектив підприємства збунтувався та попросив у російського президента Путіна захисту від свавілля "влади".

Відповідне відео засідання колективу опубліковане у Мережі.

Сам директор заводу розповідає на зібранні, що на підприємство особисто приїхав помічник ватажка "ЛНР" Андрій Гребенюк та заявив, що "влада" вирішила Ровеньківський пивзавод "націоналізувати". Це супроводжується масовими перевірками на заводі людьми зі зброєю, які, за словами колективу, допитують працівників.

Крім цього, очільник підприємства підкреслює, що пивзавод є одним із найбільших платників податків та перераховує до бюджету "республіки" близько 100 мільйонів рублів. "Ніхто не буде в "ЛНР" інвестувати, бо розуміють, що в будь-який момент можуть прийти і забрати підприємство", - зазначив директор.

Самі ж працівники заводу критично висловлюються про діяльність "влади". "З таким "урядом" нам тут не бачити майбутнього, молодь виїжджає, бо немає роботи, таке враження, що влада хоче, щоб всі жителі "ЛНР", які залишились та голосували, зненавиділи цю "державу", - розповідають співробітники підприємства. Одна із працівниць також зазначає, що зараз в неї ще більший страх за роботу заводу, ніж у 2014 році, коли розпочалась війна.

Один із працівників заводу розповів, що, якщо колектив розформують, то йому не буде, де працювати, оскільки в Україну йому не можна, оскільки він брав участь у війні, а в Росії його ніхто не чекає.

"У мене двоє дітей, я учасник бойових (дій). Якщо завод розформують, мені ніде буде працювати. До України мені не можна, там мене чекає розстріл. А в Росію, хто мене там чекає. Хто буде годувати моїх дітей", - розповідає чоловік.

"На захист від "ЛНР" ми вже не сподіваємося, нас зараз може захистити лише Росія, Володимир Володимирович Путін", - підсумовує директор заводу.

За це рішення проголосував весь колектив і наостанок гучно кілька разів попросив допомоги у Путіна.  

В інтерв’ю виданню "Реальная газета", яка пише про події на окупованих територіях Луганської області, директор зазначає, що проти нього наразі фабрикується кримінальна справа, а на співробітників заводу здійснюється "безпрецедентний тиск".

Залиште свій коментар

Вибір редакції