Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В угрупованні звинуватили Україну в тому, що не попередила про розведення своїх сил.

Незаконне озброєне угрупування "ЛНР" показало фото процесу розведення бойовиків на ділянці №2 в районі населеного пункту Золоте на Луганщині.

Частина бойовиків так званої "народної міліції" вже залишила дільницю розведення, повідомляє новинне агентство бойовиків ЛИЦ.

При цьому в "ЛНР" звинуватили українську сторону в тому, що завчасно не попередила про розведення своїх сил біля Золотого.

"Українська сторона завчасно не повідомила нас через СММ ОБСЄ про готовність до розведення, чим порушила пункт № 9 Рамкового рішення, що регламентує порядок оповіщення", - заявив представник угрупування Михайло Філіпоненко.

Як повідомлялося, 29 жовтня о 12.00 годині розпочався процес розведення з обох сторін на ділянці №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області. "Це стало можливим через дотримання режиму тиші протягом останнього тижня", – йдеться в повідомленні. Там також наголосили, що представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ було підтверджено початок розведення сил та засобів. Разом з тим добровольці у Золотому на Луганщині заявляють, що умови розведення сил на ділянці не були дотримані.

Раніше у Кремлі заявили, що РФ продовжить перемовини щодо зустрічі глав держав ”нормандського формату”, лише коли президент України Володимир Зеленський ”змусить добровольців виконувати свої накази” щодо відведення сил у Золотому і Петровському.

Відео Дзеркальне розведення військ розпочалося у Золотому

Міністр закордонних справ цей процес анонсував за годину до його початку. У штабі ООС інформацію підтвердили не одразу і дещо заплуталися у власних заявах.  

Дзеркальне розведення військ розпочалося у Золотому

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції