У "ЛНР" прокоментували "віджим" підприємств та натякнули на альтернативні канали постачання вугілля

Дата публікації
У "ЛНР" прокоментували "віджим" підприємств та натякнули на альтернативні канали постачання вугілля

facebook.com/Вячеслав Аброськін

Бойовики на Донбасі заявили, що "націоналізація" українських підприємств є безстроковою.

"Зовнішнє управління" на підприємствах з українською юрисдикцією в Донбасі введено безстроково.

Про це повідомило джерело в так званій "Раді міністрів ЛНР", пише "Інтерфакс".

"Набули чинності, як у нас у "ЛНР", так і в "ДНР", закони, що передбачають участь держави в управлінні підприємствами з українською юрисдикцією в безстроковому порядку", - наголосило джерело.

За словами інформатора, другою умовою, "відповідно до закону", є сплата податків цими підприємствами до бюджету "республіки".

Водночас співрозмовник видання зазначив, що наразі постачання вугілля до України припинено.

"Українська сторона не виконала умов щодо зняття блокади своєчасно, тому навряд чи тут можна робити якісь кроки назустріч. Однак рішення щодо відновлення поставок вугілля буде прийматися в робочому порядку залежно від ситуації, якщо блокада буде знята", - додало джерело, запевнивши, що є альтернативні канали збуту – "як в Росію, так і в інші країни".

Нагадаємо, залізнична блокада на Донбасі триває майже місяць. Поїзди з вугіллям із контрольованих бойовиками територій не пропускають добробати, які вважають неприпустимою торгівлю з окупантами. Їхня вимога - не тільки зупинити торгівлю, а й офіційно закріпити за територіями, які контролює агресор, статус окупованих.  

Ватажки бойовиків "ДНР" та "ЛНР" висунули "ультиматум" із вимогою припинити блокаду і прогрозили загарбати всі підконтрольні Україні підприємства на території ОРДЛО. 1 березня терористи заявили про фактично повний "віджим" українських підприємств. 

Раніше СБУ перехопила розмову ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка про "віджим" Курченком загарбаних терористами підприємств. Головний терорист Донецька визнав, що списки підприємств передадуть до Москви.

Кабмін дозволив перевозити з ОРДЛО їжу, медикаменти, вугілля та сировину для металургії

Кабмін дозволив перевозити з ОРДЛО їжу, медикаменти, вугілля та сировину для металургії

Наступна публікація