У Луганську окупанти ув'язнили українського блогера на 14 років

Неделяєв ніколи не був розвідником.

У Луганську окупанти кинули до в'язниці українського блогера Едуарда Неделяєва.

Про це повідомив у Facebook волонтер, колишній журналіст та учасник АТО Родіон Шовкошитний.

"Є такий Ед Нед. Або Едуард Неделяєв. Мешкає в Луганську. Увесь цей час там жив. І без їжі, і без води був, коли важко було в 14-му. Він не хотів їхати. Все розумів, але не міг. Мав на те причини. Його право", - розповів волонтер.

Також він додав, що Неделяєв багато писав у Facebook про Луганськ і життя в окупованому місті, про те, як воно змінюється. При цьому він не від кого не ховався.

"Сьогодні він отримав 14 років тюрми за "госізмєну" від "воєнного суда лнр", - написав волонтер.

Є такий Ед Нед. Або Едуард Неделяєв. Мешкає в Луганську. Увесь цей час там жив. І без їжі, і без води був, коли важко бу...

Опубліковано Rodion Shovkoshytnyi 2 серпня 2017 р.

Однак він зауважив, що Неделяєв ніколи не був розвідником.

"Ніякої розвідінформації він не передавав. Нічого не коректував, не координував, не направляв, не "разжигал" і ще багато "не", в яких його звинувачують. Він просто писав в Facebook про життя в окупованому Луганську, називаючи речі своїми іменами", - заявив Шовкошитний.

Нагадаємо, раніше блогерка Людмила Сурженко після полону луганських бойовиків уперше зустрілася із українськими журналістами. Жінку звільнили 29 липня, а за два тижні до того на блокпості терористів її затримали через патріотичні фото на телефоні. Сурженко кинули до буцегарні так званої "ЛНР", де її катували. Разом із нею у підвалі були ще кілька жінок, яких тримали в катівні кілька місяців. Подробиці її звільнення поки що утаємничені. 

ВідеоЗвільнена з полону бойовиків блогерка Людмила Сурженко, вперше поспілкувалась з журналістами

Залиште свій коментар