Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики Захарченка підтримали переворот у "ЛНР" і ворога Плотницького

Бойовики Захарченка підтримали переворот у "ЛНР" і ворога Плотницького

Обидва угруповання наразі розшукують диверсантів, зокрема українських.

У Луганську ведуться заходи з ліквідації залишків великої "диверсійно-розвідувальної групи", повідомив учора, 22 листопада, Ігор Корнет, який оголосив себе "главою МЗС" "ЛНР".

За його словами, група ця зайшла на територію регіону давно та "одним ударом ліквідувати її не вийшло". Тому наразі ведуться розшуки останніх елементів, аби остаточно її придушити.

Також Корнет розповів про завершення масштабної "оперативно-розшукової розробки, що велася з метою виявлення численних агентів впливу українських спецслужб, які проникли глибоко до "органів влади" республіки".

"У цій ситуації нам допомагає наш дружній народ і наші дружні органи правопорядку "ДНР". Наразі затримано близько десяти осіб. До кінця тижня ми завершимо це," - сказав він.

Нагадаємо, Державна прикордонна служба України посилила заходи безпеки на лінії розмежування через загострення ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей. Прикордонники передбачають можливість ескалації конфлікту чи будь-яких провокативних дій з боку російських найманців.

Відео У Луганську тривають протистояння між бойовиками Плотницького і Корнета

Залиште свій коментар

Вибір редакції