У Луганську в породіль без паспорта РФ окупанти забиратимуть немовлят – ЦНС

У Луганську в породіль без паспорта РФ окупанти забиратимуть немовлят – ЦНС

Окупанти погрожують забирати немовлят у породіль без російських паспортів / Фото: Центр національного спротиву

Загарбники вирішили таким чином виправити ситуацію із роздаванням російських паспортів.

В окупованому Луганську російські загарбники мають намір забирати новонароджених дітей у батьків в разі відсутності паспорта Російської Федерації.

Про це повідомляє Центр національного спротиву, створений Силами спеціальних операцій задля навчання, координації й масштабування рухів спротиву окупації України.

"У тимчасово окупованому Луганську колаборанти вдаються до кричущого порушення прав людини. Тут вирішили виправити ситуацію із роздаванням російських паспортів шляхом залякування породіль", – йдеться у повідомленні.

Зокрема, напередодні пологів жінок у так званій "ЛНР" в окремих випадках ще можуть госпіталізувати без наявності паспорта РФ.

"Однак під час виписки обов’язково перевіряють, чи є російські документи у одного з батьків. Якщо такого немає – місцеві колаборанти погрожують не віддати дитину", – зазначають у Центрі.

З огляду на це Центр національного спротиву звертається до усіх міжнародних організацій із закликом засудити чергове порушення агресором норм міжнародного права та безпрецедентного порушення прав людини.

"Ці кричущі злочини мають бути припинені та покарані", – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що у Вовчанську окупанти розстрілюють місцевих мешканців, які відмовляються виконувати їхні накази.

Читайте провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація